با افتتاح فودکورت شورا سنتر، اردبیل بزودی صاحب اولین فودکورت خود خواهد شد.

فودکورت شوراسنتر واقع در مرکز تجاری شوراسنتر اردبیل بزودی فعالیت خود را با برندهای معتبر رستورانی و غذایی آغاز می کند. سهیل پورگلنار، مدیر و راه انداز فودکورت شورا سنتر در این خصوص اضافه نمود:  « این فودکورت در منطقه شورابیل اردبیل، بر فراز دریاچه زیبای شورابیل قرار دارد و دارای مناظر زیبایی از این دریاچه می باشد. منطقه شورابیل بعنوان یکی از جاذبه های گردشگری شهر اردبیل قلمداد می شود و در بسیاری از ماه های سال پذیرای گردشگران فراوانی از سرتاسر ایران می باشد. همچنین در این منطقه ۵ دانشگاه، مرکز نمایشگاه های بین المللی اردبیل، شهر بازی و هتل بزرگ شورابیل قراردارد و تمامی این امکانات و پتانسیلهای موجود باعث ایجاد رونق و همچنین حضور مشتریان بالقوه در این منطقه خواهد شد.»

حمید کلاهی مالک مجتمع تجاری شوراسنتر درباره راه اندازی این فودکورت گفت: « این فودکورت در طبقه دوم تجاری این مجتمع و با چشم اندازی زیبا از دریاچه شورابیل و با ۷ غرفه غذایی ساخته شده و پیش بینی می شود که با تکمیل و تجهیز غرفه های باقیمانده ، تا چند ماه آینده افتتاح شود. با توجه به گردشگران و توریست های فراوانی که در فصول مختلف به اردبیل سفر میکنند لزوم ایجاد یک مرکز غذایی و رستورانی مدرن بشدت در این شهر احساس می شد. خصوصاٌ در منطقه شورابیل که با داشتن جاذبه های فراوان گردشگری همواره نبود رستوران های خوب باعث دلخوری مسافران فراوان این منطقه می شد. با مطالعات اولیه و امکان سنجی های فراوان، مجتمع تجاری شورا سنتر بعنوان محل ایجاد یک فودکورت مدرن انتخاب شد و هم اکنون عملیات راه اندازی ، بازاریابی و تجهیز این فودکورت با سرعت ادامه دارد. »

هم چنین همزمان با افتتاح این فودکورت، اولین سالادبار و غذاهای سالم و در فاز بعدی ، افتتاح تراس فودکورت شوراسنتر  با برخورداری از زیباترین مناظر طبیعی از دریاچه شورابیل و کوه سبلان نیز در این فودکورت به بهره برداری خواهد رسید.