جدیدترین محصول نرم افزاری سپند به بازار عرضه شد : اپلیکیشن RM  (مدیریت رستوران)

یکی از دغدغه های همیشگی مدیران رستورانها، دسترسی به اطلاعات و کلیه گزارشات نرم افزار بدون حضور مستقیم  پشت صندوق رستوران یا حتی  خارج از محل رستوران می باشد، از این رو شرکت سپند در راستای افزایش  بهره وری و کنترل دقیق فرآیند های فروش رستوران، محصولی طراحی و تولید نموده است،  که با قابلیت نصب بر روی انواع گوشی های موبایل ( تحت اندروید و iOS) امکانی را فراهم خواهد نمود تا مدیران بدون هیچگونه محدویت مکانی و زمانی، در یک نگاه ، کلیه عملیات مهم رستوران از جمله : فروش رستوران در شیفت های کاری ، موجودی صندوق ، محصولات پر فروش ، فاکتورهای ویرایش شده و …  را بر روی گوشی موبایل شخصی خود مشاهده و کنترل نمایند. همچنین با دریافت آلارم و پیغام های امنیتی، از عملکرد پرسنل و کاربران نرم افزار، به لحظه مطلع گردند، از مزایای این محصول می توان به گزارشات و نمودارهای تحلیلی فروش محصولات  ،عملکرد پیک ها، سفارشات سالن و … اشاره کرد.

این اپلیکیشن با گزارشات دقیق خود، مدیران رستوران ها را نسبت به میزان فروش محصولات در طی بازه های زمانی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه آگاه می سازد تا با بررسی و تجزیه تحلیل ریز فروش، قادر باشند تصمیمات خود را جهت پیشرفت فروش اتخاذ نمایند.همچنین میتوانند سرویس های دلیوری  را در بازه های زمانی مختلف مشاهده نمایند و با امکان مقایسه ای که این اپلیکیشن در اختیار مدیران قرار داده است، به راحتی سرویس های خود را با یکدیگر مقایسه نموده و از عملکرد هرکدام اطلاع پیدا کنند.

در این اپلیکیشن محصولاتی که میزان فروششان نسبت به سایر محصولات بیشتر بوده ، نیز قابل مشاهده است ، که با بررسی آنها می توان به آگاهی کامل نسبت به محصولات پرفروش یا به نوعی پرطرفدار که توسط مشتریان انتخاب شده و همچنین محصولاتی که فروش کمتری داشته اند،  دست یافت. بدیهی است این امر موجب تسهیل در تصمیم گیری مدیران و منجر به افزایش سوددهی و فروش بیشتر می گردد. جـــهت کــسب اطلاعات بیشتر به وبــسایت شرکت ســپند Sepand.net  مراجعه نمایید.