بعنوان رسانه اختصاصی اولین جشنواره فودکورت برتر، خدمات و صنایع وابسته

امروزه همزمان با ازدیاد تعداد مراکز تجاری در شهرهای بزرگ و افزایش میل و رغبت مردم به مراجعه و خرید از آنها، شاهد گسترش تعداد مجتمع های غذایی و یا بعبارتی همان فودکورت ها در این مراکز تجاری هستیم. انواع رستوران ها، کافی شاپ ها و سالن های غذاخوری و فودکورت ها در این مراکز تجاری در نظر گرفته می شوند تا مجالی را برای استراحت، تفریح و صرف غذای مشتریان فراهم آورند. فودکورت ها بعنوان اصلی ترین گزینه سازندگان و مالکین مراکز تجاری برای نیل به این هدف بوده و هر ماه به تعداد آنها افزوده می شود. همزمان با راه اندازی یک فودکورت در یک مرکز تجاری، صنایع و خدمات جانبی فراوانی نیز مجال ارائه و خودنمایی در این پروژه را پیدا می کنند و مجموع این خدمات و صنایع وابسته به همراه خود فودکورت ها، مجموعه ای پویا و اشتغال زا را در عرصه ساخت و بهره برداری از مراکز تجاری فراهم می سازند.

دو هفته نامه ” فودکورت برتر ” می کوشد  تا اخبار و اطلاعات و گزارشات مربوط به این صنف را بصورت منظم پوشش داده و همزمان، توانمندی های موجود هر یک از عناصر یاد شده را به سایر اعضای صنف نشان دهد و فضایی را ایجاد کند تا کلیه فعالین در عرصه فودکورت و صنایع و خدمات وابسته از خدمات و توانمندی یکدیگر مطلع شوند. مصاحبه با فعالین این حوزه، بررسی و مقایسه مراکز تجاری و فودکورت های موجود، معرفی خدمات این حوزه و آگهی های بازرگانی مربوط به موارد یاد شده و نیز آگهی های مربوط به بازاریابی و مارکتینگ مراکز تجاری و فودکورتهای در حال تاسیس از دیگر مطالب این دو هفته نامه می باشند.

این دو هفته نامه در قطع روزنامه و با تیراژ ۱۰۰۰۰ عدد و در ۸ صفحه رنگی چاپ و توزیع می شود.

این دو هفته نامه در اول و نیمه هر ماه و از نیمه آذر ماه ۱۳۹۵ در کلیه فودکورت های سراسر کشور، مراکز تجاری فعال و در حال ساخت، شرکتهای خدماتی و صنایع مرتبط با این حوزه و بسیاری از مراکز تفریحی و مراسم و نمایشگاه های مرتبط بصورت رایگان توزیع خواهد شد و همچنین در کیوسک های معتبر و محدود مطبوعاتی در تهران و مراکز استان ها به فروش خواهد رسید.

 

تعرفه درج آگهی در دو هفته نامه ” فودکورت برتر “
 ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان آگهی ۴/۱  پایین صفحه اول
۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان آگهی ۴/۱  پایین صفحه آخر ( صفحه ۸ )
۸۰۰،۰۰۰  تومان آگهی ۴/۱  پایین صفحات داخلی
۷۰۰،۰۰۰ تومان آگهی ۸/۱ صفحه اول و هشتم
۴۰۰،۰۰۰ تومان آگهی ۸/۱ صفحات داخلی
۲۰۰،۰۰۰ تومان آگهی ۱۶/۱ صفحات داخلی

نکات مهم :

– قیمت صفحات رپرتاژ آگهی، معادل ۷۰% از قیمت میزان فضای اشغالی طبق جدول فوق ( به غیر از صفحات اول و هشتم ) می باشد.

– به کلیه قراردادهای بیش از  ۴  شماره،  تخفیفی معادل ۱۰ %  قیمت های فوق تعلق خواهد گرفت.

– قیمت‌های فوق به تومان می باشند.

– قیمت فروش نسخ قابل فروش در کیوسک‌های سراسر کشور ۲۰۰۰ تومان می‌باشد.

– به هر آگهی دهنده ۵۰ عدد از دو هفته نامه  بصورت رایگان، تقدیم خواهد شد.